נמאס לי מהברוגז שלו

לרי בת 33 מספרת :
אני נמצאת במערכת יחסים זוגית עם רונן כבר כמעט שנה , עברנו לגור יחד לפני כחודשיים ואני מרגישה שאני חייבת לשתף, אותך במה שקרה:
לפני שלושה שבועות החלטתי למתוח את רונן ולספר לו שניכנסתי להריון ,התגובה הראשונית שלו הייתה הלם מוחלט ואחרי דקה התחיל לצעוק עלי ולהאשים בסגנון של "איך זה יכול להיות הרי את לוקחת גלולות"…! בדקות הבאות הטונים שלו המשיכו ועלו יותר והגיעו לרמות שלא הכרתי ולא שמעתי אצלו קודם,
אני מודה שניבהלתי מאוד מהתגובה שלו וכשראיתי לאן זה הולך ושזה לא מצחיק בכלל אמרתי לו שמדובר במתיחה שהתכוונתי שתהיה מצחיקה אבל לא כ"כ הצליחה לי ושזה לא אמיתי ואני ממש מתנצלת.
ניסיתי להתקרב אליו ולחבק אותו והוא הדף אותי ולא היה מוכן להתקרב אלי וולקבל את ההתנצלות שלי.
מאותו רגע הוא החליט שהוא ברוגז איתי ובמשך השבועיים וחצי הבאים שבמהלכם ניסיתי לעשות בערך כל דבר ולומר שוב ושוב כמה אני מתנצלת ואיך לא היתה לי שום כוונה לפגוע בו …
אבל הוא בשלו התתעלם ממני לחלוטין ולא דיבר..

רק לפני כשלושה ימים הוא התחיל סוף סוף להתרכך מעט וחזר לדבר איתי אם כי מאד בקרירות, ביקשתי ממנו שנשוחח מתוך רצון אמיתי ללמוד ממה שקרה – אבל הוא לא מוכן לנהל שיחה.

חשוב לי לציין שאני מאד אוהבת אותו וחשוב לי שהקשר ביננו יצליח למרות הקושי ומה שקרה …
אני מודה שאני מרגישה אבודה ורציתי לשמוע מה דעתך?

יוסי עונה לולרי :
תודה ששיתפת אותי ולרי יקירה.
חוויה לא פשוטה…
ואני מחזק אותך. אני מניח שהתגובה הקיצונית שלו אולי אפילו קצת הבהילה אותך. ייתכן מאד שלחצת על נקודה רגישה שלו. ולכולנו יש נקודות רגישות…
אבל כאן חשוב לשם לב איך אנו מגיבים כשלוחצים על נקודות רגישות שלנו…

חשוב לי שתביני שלהתנהל בקשר זוגי זה משהו שלומדים. זהו לא ידע שנולדים איתו. ומותר לטעות, כל עוד יש רצון ללמוד, להשתנות ולהשתפר.

חשוב שתבהירי לרונן שהתגובה של ניתוק התקשורת – היא תגובה פסולה כשהיא נמשכת מעל לכמה שעות… המטרה היא לחזור ולתקשר ולחזק את הקשר מתוך הקשיים שנפגוש במסע החיים הזוגי שלנו.

חשוב גם שאת תקחי בפרופורציות את ההתנהגות שלו … הרי הוא בן זוג טוב, ערכי, אוהב.
כל עוד יש בו רצון בקשר שלכם, והוא מוכן להיות איתך שם בדרך שלו, אבל כן פתוח לתקשורת – אפשר לשקם ואפשר אפילו לחזק את הקשר שלכם מכל משבר שכזה.

מוזמנת לשוחח עמו ולבוא יחד איתו לתהליך בו נעבוד גם על התקשורת שלכם- או אולי על אי התקשורת שלכם בזמן ריב או בזמן משבר.
נעבוד על הנקודות הרגישות ואיך מתמודדים איתן לטובת הקשר שלכם.
כשהמטרה היא שתצאו מחוזקים מהמשבר הזה להמשך החיים הזוגיים הטובים והאוהבים שלכם.

במידה וגם במערכת היחסים שלך יש שימוש באמצעי של "ברוגז" או סנקציות אחרות כמו שלילת החירות שלך בתוך הזוגיות מלעשות דברים שאת אוהבת או רוצה לעשות וכו'- את מוזמנת לשלוח הודעה ולייצור קשר להתיעצות ראשונית ללא עלות
לטלפון 052-6303331

האם גם את נתקלת במקרה של ברוגז שנמשך הרבה זמן והצלחתם להתמודד איתו לטובה ?
מוזמנת לשתף כאן…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן